Автор Тема: Религиозната война на Фашистбук  (Прочетена 3088 пъти)

Неактивен Валсо

  • Атеисти
  • Чест посетител
  • *****
  • Публикации: 59
  • Total likes: 7
  • Карма: +2/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
    • AtheistBG
Религиозната война на Фашистбук
« -: 19 май 2021 03:27:30, сряда »
В Туитър вече започнаха да се появяват оплаквания от баннати атеисти заради това, че са атеисти и са във Фашистбук. Някои са с бан за по месец, други са с по 1-2 месеца, има и един с 4. Все още обаче не съм видял "конкуренция" при бановете - 4 мои акаунта (един от които Ники ми даде) с общо 10 месеца бан, като на един от тях тъкмо му беше изтекъл 6-месечния бан, когато го деактивирах.  [laughing]  Другите бяха с общо 120 дни, които бяха изтекли отдавна, но поради факта, че много по-рано загубих интерес към Фашистбук, не бях влизал в тях от памтивека.
И сега един се хвали с 4 месеца бан и се хвали какъв ветеран е и аз реших да се включа:



"Ти не си чак такъв хардкор ветеран, какъвто съм аз. Имах общо 4 акаунта там, 3 от които имаха общо 120 дни бан, а последният беше с 6 месеца бан. Всички банове са свързани с това, че съм атеист и нямам милост към религиозните овце и към техните божества".

Неактивен jasmin

  • Administrator
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 131
  • Total likes: 3
  • Карма: +3/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Религиозната война на Фашистбук
« Отговор #1 -: 19 май 2021 17:16:41, сряда »
Там във фашистбук е така. За съжаление.
„Не можеш да убедиш в нещо един вярващ, защото тяхната религия не се основава върху доказателства, а върху дълбоко втълпена нужда да се вярва.“ Карл Сейгън

Неактивен Валсо

  • Атеисти
  • Чест посетител
  • *****
  • Публикации: 59
  • Total likes: 7
  • Карма: +2/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
    • AtheistBG
Re: Религиозната война на Фашистбук
« Отговор #2 -: 20 май 2021 22:01:44, четвъртък »
Тъкмо направих ново богохулство, което по стандартите на Фашистбук и по моя преценка е за минимум 30 дни бан.  [laughing] Атеисти в туитър веднага започнаха да го ретуитват (споделят).

исуската се опитва да се свие на кръста, за да си го лапне: