Автор Тема: Застраховка срещу отвличане от извънземни  (Прочетена 1044 пъти)

Неактивен wind

  • Активен участник
  • *
  • Публикации: 41
  • Total likes: 0
  • Карма: +1/-0
    • Профил
Застраховка срещу отвличане от извънземни
« -: 29 юли 2019 13:21:55, понеделник »
Видяхте ли новината? Било новия хит сред американците. Застраховката обещава да подсигури 10 милиона долара, при отвличане от НЛО и от извънземни. Същите застрахователи предлагат и други занимателни начини да прибират пари от наивници. Имат си застраховка срещу астероиди, срещу прераждане, срещу щети, претърпяни в Зона 51. Чета, пък си мисля, че изглежда в САЩ е много весело, след като явно законите им не забраняват подобни злоупотреби в човешкото лековерие, а в някои случаи (доста вероятни) и срещу злоупотреба с психично болни хора, които си въобразяват разни невъзможни неща.

Неактивен jasmin

  • Administrator
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 131
  • Total likes: 3
  • Карма: +3/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Застраховка срещу отвличане от извънземни
« Отговор #1 -: 4 септември 2019 08:32:17, сряда »
Тези са уникални! Нямам думи!  [laughing]
„Не можеш да убедиш в нещо един вярващ, защото тяхната религия не се основава върху доказателства, а върху дълбоко втълпена нужда да се вярва.“ Карл Сейгън

Неактивен Валсо

  • Атеисти
  • Чест посетител
  • *****
  • Публикации: 59
  • Total likes: 7
  • Карма: +2/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
    • AtheistBG
Re: Застраховка срещу отвличане от извънземни
« Отговор #2 -: 22 февруари 2020 20:06:50, събота »
В някои щати законите са адски малоумни, така че такива измами не ме учудват. В момента не мога да се сетя в кои щати бяха най-малоумни законите, но помня какви са горе-долу самите закони, за които съм чел, а последния ми го обясняваха не един и два американеца, но аз така и не успях да му схвана логиката. За тях явно си е съвсем логичен, но за българите - никак даже.
• Нямаш право да пиеш алкохол на верандата на къщата си/вилата си. Ако те хванат, те чака солена глоба за първо провинение, а за последващи - и затвор.
• Не можеш да пиеш вода от пластмасово шише, докато шофираш, но в закона не се споменава за пиенето на алкохол от стъклена бутилка или кенче и затова не е трудно да си представим какво се случва зад волана с такъв идиотски закон...
• Не можеш да правиш секс на затворен прозорец - такова идиотско нещо може да се роди само в тексаска глава, убеден съм! Най-големите религиозни малоумия винаги идват точно от Тексас, който е и най-религиозният щат.
• Имаш право да минеш на червен светофар, ако ще правиш десен завой и си включил мигача и чистачките. Ако не ти работят чистачките, глоба, без значение дали вали или не! Левият завой на червен светофар е абсолютно забранен, но отново става разрешен, ако ти работят чистачките и отново - без значение дали вали в момента или не! Без чистачки - глоба, а при рецидив, може и затвор от няколко месеца.