Автор Тема: Приемате ли съществуването на духове и призраци  (Прочетена 1035 пъти)

Неактивен atheism

  • Administrator
  • Чест посетител
  • *****
  • Публикации: 55
  • Total likes: 0
  • Карма: +4/-0
    • Профил
    • Атеизъм
Аз не ги приемам за реално съществуващи. Душа няма, така че няма как да има духове и призраци. От друга страна има хора, на които такива работи им се привиждат навсякъде!  :o
Теология
Това е като да си в една тъмна стая и да търсиш една черна котка, която не е там, и освен това да викаш "Намерих я!", за да убедиш другите, че си я намерил.

Неактивен ianna

  • Активен участник
  • *
  • Публикации: 18
  • Total likes: 0
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Re: Приемате ли съществуването на духове и призраци
« Отговор #1 -: 26 ноември 2018 15:50:31, понеделник »
Не само на яве им се привиждат, ами и ги сънуват, а после твърдят, че истина било! Аз ако сънувам, че съм видяла 1 000 000 лв в банковата си сметка това истина ли ще стане, като се събудя? Питам, за да зная какво да се глася да сънувам довечера, ако номерът работи!  ;D

Неактивен jasmin

  • Administrator
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 131
  • Total likes: 3
  • Карма: +3/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Приемате ли съществуването на духове и призраци
« Отговор #2 -: 18 декември 2018 13:42:06, вторник »
Няма духове. Но има медиуми, които лъжат хората как говорят с духовете. Крадат им парите.
„Не можеш да убедиш в нещо един вярващ, защото тяхната религия не се основава върху доказателства, а върху дълбоко втълпена нужда да се вярва.“ Карл Сейгън

Неактивен wind

  • Активен участник
  • *
  • Публикации: 41
  • Total likes: 0
  • Карма: +1/-0
    • Профил
Re: Приемате ли съществуването на духове и призраци
« Отговор #3 -: 11 януари 2019 16:23:24, петък »
Измамниците са наистина много! Тук таме се чува за някой и друг осъден, но е слаба работа.